HYUNDAI Bioscience

Hyundai Bioscience arendab ja turustab DDS (Drug Delivery System) platvormi tehnoloogiaid, mille abil viia kehasse ohutuid ja tõhusaid ravimeid ning aktiivseid aineid, mis on loodud meie orgaanilisi-anorgaanilisi hübriidtehnoloogiaid kasutades.

Järgmise põlvkonna biohübriidtehnoloogiate abil on võimalik aktiivseid koostisosi ohutult ka sügavamatesse nahakihtidesse viia. Tänu sellele oleme leidnud uudse ja eduka ravi rasketele nahahaigustele, kasutades selleks esmakordselt maailmas C-vitamiini, mitte ravimeid.

Hyundai Bioscience suurimate saavutuste hulka kuulub Vitabrid CQ pulber, välispidiseks kasutamiseks mõeldud segu C-vitamiinist, mineraalidest ja muudest nahahaiguste ravimiseks mõeldud ravimitest või aktiivsetest koostisosadest. Oleme need uued materjalid patenteerinud ning viinud läbi rohkelt kliinilisi teste, mis tõestavad nende ohutust ja tõhusat toimet.

Meie sooviks on saada maailma parimaks, juhtival positsioonil olevaks biotehnoloogia ettevõtteks ning leida läbimurre vähiravi meetodites, viies ravimid otse kasvajarakkudesse.