Makseviisid

Veebipoes saab tasuta järgnevate makseviisidega:
Swedbank, SEB Pank, Danske Pank, Nordea Pank, Krediidipank, samuti krediitkaardiga.

PANGALINGID
Kiire ja turvaline viis e-poes tasumiseks on pangalingi kaudu. Pangalingi kaudu maksmisel suunatakse Teid peale tellimuse vormistamist Teie poolt valitud internetipanka. Teile kuvatakse eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas summa, mis tasumisele kuulub. Kinnitage makse ning vajutage seejärel nupule “Tagasi kaupmehe juurde”.


KREDIITKAART
Me aktsepteerime Visa (Verified by Visa) ja Mastercardi (Securecode) krediitkaarte. Krediitkaardiga maksmine toimub E-Commerce Payment Gateway kaudu ning makse sooritamiseks on vaja sisestada vaid pangakaardi andmed.


SOODUSKOOD
Soodustuse rakendamiseks sisestage ostukorvis väljale „Sooduskood“ oma unikaalne kood ning vajutage nupule “Rakenda”.


KAUPADE EEST TASUMINE
Peale tellimuse esitamist suunatakse Teid automaatselt E-Commerce Payment Gateway makselehele. Teie täielik kaardiinfo jääb E-Commerce süsteemi ja kaupmehele seda ei edastata. Kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSL -infoturbeprotokolli, MasterCard SecureCode ja Verified by Visa.


1. Sisestage oma nimi, krediitkaardi number, kehtimise aeg ja CVV (Card Verification Value.


2. Tehingu tegemise ajal kuvatakse Teile rahvusvahelise internetiostude turbesüsteemi kaudu isiklik tervitussõnum ning peate sooritamiseks sisestama oma salasõna. Iga ostu sooritamisel peaksite kontrollima, kas Teie isiklik tervitussõnum on sama, mille Te sisestasite. Kui tervitussõnum on vale, ärge sisestage salasõna!


3. E-Commerce Payment Gateway liides autoriseerib tehingu pangas vastava rahvusvahelise kaardiorganisatsiooni (Visa või MasterCard) kaudu.


4. Teile kuvatakse vastus makse õnnestumise või ebaõnnestumise kohta. Pärast seda kui olete makse kinnitanud, saab kaupmees teate makse toimumise kohta. Õnnestumise korral broneeritakse vastav summa kaardilt.


5. Teid suunatakse tagasi Loverte internetilehele, kus on Teil võimalik näha esitatud tellimuse arvet.
Maksekorralduse eduka soorituse järel broneeritakse vastav summa Teie krediitkaardil koheselt ning Teie tellimus jõuab meie süsteemi ja seda hakatakse administreerima.