A Unikaalne tehnoloogia

Hyundai IBT arendab ja kommertsialiseerib toimeainete ja aktiivsete toimeainete inimese kehasse viimiseks toimeainete manustamise süsteemi platvormi tehnoloogiaid, mis on toodetud meie firmasisese Organic-Inorganic Hybrid technologies (orgaanilised-anorgaanilised hübriidtehnoloogiad) kaudu.

Nimetatud tehnoloogiat tutvustasid Materials Research Society ja Chemical & Engineering kui lootustandvat innovatiivset tehnoloogiat, samuti on seda tunnustanud  Nature ja  Angewandte Chemie.  Meil on terve rida registreeritud patente ja rakendusi kogu maailmas.

Meie tehnoloogiad võimaldavad aktiivsete toimeainete selektiivset ja efektiivset transporti sihitud piirkonda inimese kehas bio-sõbralike mineraalkihiliste kandjate abil. Uuringud ja kommertsialiseerimine jätkuvad – alates kosmeetilistest saavutustest nagu Vitabrid C12  kuni kasvajatele sihitud toimeaine/RNA transpordi tehnoloogiateni.

Vitabrid’i toimemehhanism

Vitabrid CG – Orgaaniliste-anorgaaniliste komponentide kompleks koos  LDH  (Layered Double Hydroxide – kihiline topelthüdroksiid)  tehnoloogiaga

See uus tehnoloogia spetsialiseerub C-vitamiini transpordile bio-sõbralike mineraalkihtide vahele, et kompenseerida C-vitamiini nõrgad kohad (laguneb kergesti kokkupuutel päikesevalguse, niiskuse ja/või kuumusega) ning sellele, et vabastada pidevalt aktiivset C-vitamiini, mis tungib sügavale naha sisse rohkem kui 12 tunni jooksul.

Naha sisse imendumine ioonvahetus mehhanismi abil

Vitabrid CG, Vitabrid C12 põhikomponent, vahetab ioone higinäärmetest tuleva higi (NaCl), nahapooride, nahapinnal olevate jääkide ja õhus oleva CO2-ga ning aitab C-vitamiinil nahka imenduda

Peptiidide Evolutsioon

PEPTIBRIDTM, TIPPTASEMEL PLATVORM PEPTIIDIDE TRANSPORDIKS

Kuigi peptiidid osalevad suurepäraselt kollageeni sünteesis ja taastamises, on nende stabiilsus ja naha sisse imendumine ka teatud muresid tekitanud. Senised piirangud on paranenud tänu uuele biomaterjalile, mis võimaldab suuremat nahaläbitavust ja transporti sügavale naha sisse  (ICID’is registreeritud nimi: PEPTIBRID).

PeptibridTM parandab peptiidide puhtust ja läbi naha tungimise kiirust, stimuleerides rakke võimendama kollageeni sünteesi sügavalt seestpoolt, et anda kortse siluv efekt seestpoolt väljapoole.

Kõrge nahast läbitungivus

Bio-fusiooni tehnoloogiat rakendatakse selleks, et parandada peptiidide stabiilsust, maksimeerida läbitungimise tõhusust ja säilitada kauakestvad efektid läbi prolongeeritud vabanemise tehnoloogia  DPES (toimeainete läbitungimise süsteem),mis on aktiivse toimeaine imendumist parandav süsteem.

Vitabrid & Peptibrid™ vahelise sünergiaga on sündinud Dual Line

Dual Line on revolutsiooniline täielik vananemisvastane nahahooldustoode, mis sisaldab nii sees- kui ka välispidise nahahoolduse pakkumiseks  PeptibridTM -i.

Dual Line on valmistatud  PeptibridTM -ist ja ohututest, tõhusatest koostisosadest, mis pakuvad fundamentaalset nahahooldust, samal ajal nahka igapäevaselt uuendades.

Võimendav toime

PeptibridTM võimendab ja maksimeerib teiste aktiivsete toimeainete tõhusust.

Keskmiselt tõusis nende teiste koostisosade efektiivsus peaaegu kahekordselt (tõestatud kliiniliste uuringutega)

Toimete võrdlus: kasutades seerumit üksinda vs kasutades seerumit koos PeptibridTM-ga